Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana przez nasz serwis. Prosimy o dokonanie jej aktualizacji.

BLPD Serwis Katowice BLPD

BLACHARSTWO SAMOCHODOWE

Blacharstwo samochodowe Katowice od 1992 r. Według niezależnych opinii naszych klientów BLPD Serwis to najlepsi blacharze w Katowicach.

 
Kiedy warto się do nas zwrócić o pomoc?

Jeżeli przydarzyła Ci się przynajmniej jedna z poniższych sytuacji przeczytaj ten artykuł do końca i skontaktuj się z nami.

  • kolizja drogowa
  • pojawienie się rdzy
  • wgniecenie karoserii spowodowane gradobiciem, opadającym śniegiem z dachu, gałęziami itp.
 
 

Świadczone usługi blacharskie:


Kompleksowe naprawy blacharskie po kolizjach drogowych

Posiadamy ekspertów z ponad 20 letnim doświadczeniem blacharskim. Naprawy przeprowadzamy przy wykorzystaniu specjalistycznego nowoczesnego sprzętu takiego jak: wycinarka plazmowa, płyta do prostowania karoserii, nowoczesne urządzenie spawalnicze (zgrzewarka, migomat), system pomiarowy Car-o-liner (gwarantuje najwyższą precyzję wykonania naprawy karoserii jak i całej konstrukcji pojazdu)…

 

Likwidacja wgnieceń bez lakierowania

Minimalizujemy koszty naprawy karoserii po gradobiciach czy uderzeniach kamieni, jeżeli powierzchnia lakieru nie została uszkodzona, możemy usuwać wgniecenia bez korzystania z usług lakiernika.

Likwidacja korozji na elementach karoserii i konstrukcji pojazdów

Pojawienie się nawet najmniejszego ogniska rdzy na karoserii pojazdu obniża jego walory estetyczne oraz w bardzo dużym stopniu obniża jego wartość. Natomiast pojawienie się rdzy na elementach konstrukcyjnych z czasem może przerodzić się w poważne zagrożenie bezpieczeństwa użytkowania pojazdu.

Jeżeli znajdziemy korozję na pojeździe nie należy panikować, ale w wolnej chwili nas odwiedzić w celu sprawdzenia o jak poważnym uszkodzeniu mowa. Należy również pamiętać, że z korozją jest jak z próchnicą. Czym wcześniej zareagujemy tym taniej i szybciej się jej pozbędziemy.

Dogodna lokalizacja naszego zakładu

Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Katowic-Szopienic w bliskiej odległości od wjazdu na DTŚ.Dojazd z centrów miast takich jak Katowice, Sosnowiec i Mysłowic w sprzyjających warunkach może trwać mniej niż 10 min samochodem (oraz pociągiem). Sprawdź w zakładce Dojazd/Kontakt

Pamiętaj o kompleksowość usług świadczonych w naszym zakładzie – odwiedź nas i nie martw się niczym więcej

Przy naprawach blacharskich niemal zawsze dochodzi do konieczności wykonania zabiegów lakierniczych, pomocy mechanika i kasowania błędów za pomocą specjalistycznego komputera. Będziesz potrzebował samochód zastępczy? Nie ma problemu.

TO WSZYSTKO ZNAJDZIESZ U NAS POD JEDNYM DACHEM

POKAŻ MAPĘ

Copyrights © blpd.eu 2014. Realizacja: CALM Group