Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana przez nasz serwis. Prosimy o dokonanie jej aktualizacji.

BLPD Serwis Katowice BLPD

DARMOWY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

Przy naprawach powypadkowych w naszym warsztacie istnieje możliwość darmowego wypożyczenia pojazdu zastępczego na czas wykonywania przez nas usług.

Koszty wynajmu pojazdu pokrywane są przez ubezpieczalnie przy szkodach z OC sprawcy.

Potrzebujesz większego pojazdu nasz zakład ściśle współpracuje z wypożyczalnią samochodów osobowych. Samochody te dostarczane są na teren naszego zakładu na wcześniej ustaloną godzinę. Koszty wynajmu pojazdu pokrywane są przez ubezpieczalnie z OC sprawcy.

Zostaw u nas samochód do naprawy i nie martw się już niczym więcej.

Czy wiedziałeś że … ?

Dnia 17.11.2011 r. Sąd Najwyższy odpowiadając na pytania Rzecznika Ubezpieczonych rozstrzygnął wątpliwości w zakresie należności zwrotu kosztów najmu pojazdu zastępczego przez poszkodowanego nieprowadzącego działalności gospodarczej.

Sąd Najwyższy podjął uchwałę następującej treści:
„Odpowiedzialność ubezpieczyciela z tytułu umowy obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za uszkodzenie albo zniszczenie pojazdu mechanicznego niesłużącego do prowadzenia działalności gospodarczej obejmuje celowe i ekonomicznie uzasadnione wydatki na najem pojazdu zastępczego; nie jest ona uzależniona od niemożności korzystania przez poszkodowanego z komunikacji zbiorowej.”

Pełny dokument znajdziesz pod adresem:

 http://rzu.gov.pl/pdf/najem_pojazdu_zastepczego.pdf

A tutaj także ciekawy tekst na ten temat: Dochodzenie roszczeń o naprawienie szkody w postaci kosztów najmu pojazdu zastępczego w ramach ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych: możliwości ograniczenia liczby lub usprawnienia postępowań sądowych https://iws.gov.pl/wp-content/uploads/2018/08/IWS_Krajewski-M.-_Pojazd-zast%C4%99pczy.pdf – 

Dogodna lokalizacja naszego zakładu

Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Katowic-Szopienic w bliskiej odległości od wjazdu na DTŚ.Dojazd z centrów miast takich jak Katowice, Sosnowiec i Mysłowic w sprzyjających warunkach może trwać mniej niż 10 min samochodem (oraz pociągiem). Sprawdź w zakładce Dojazd/Kontakt

Może skusisz się przy okazji na wykonywanie prac mechanicznychdiagnostyki komputerowej czy blacharki. Ale czy nie lepiej te wszystkie drobiazgi przeprowadzić w jednym miejscu i oszczędzać?

POKAŻ MAPĘ

Copyrights © blpd.eu 2014. Realizacja: CALM Group