Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana przez nasz serwis. Prosimy o dokonanie jej aktualizacji.

BLPD Serwis Katowice BLPD

LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE

Lakiernictwo samochodowe – dla kogo ta usługa?

Jeżeli przydarzyła Ci się przynajmniej jedna z poniższych sytuacji przeczytaj ten artykuł do końca i skontaktuj się z nami.

  • odprysk lakieru
  • zarysowanie lakieru (np.: gwoździem, wózkiem na parkingu)
  • chcesz zmienić kolor pojazdu (samochodu czy jednośladu) lub go odświeżyć
  • polerowanie lakieru
  • pojawienie się rdzy na karoserii
  • dorobić lakier na własny użytek lub innego zakładu
  • lakierować nietypowe przedmioty (kaski, meble, okiennice itp.)

W naszym zakładzie prowadzimy m.in. następujące usługi lakiernictwa samochodowego:

-Mieszalniki lakierów ekologicznych (na bazie wody)

Dzięki mieszalnikom firm DuPont i MaxMeyer jesteśmy w stanie na miejscu otrzymać większość kolorów lakierów samochodowych jakie kiedykolwiek zostały wyprodukowane. Lakiery wodne umożliwiają zminimalizowanie negatywnych skutków wywieranych na środowisko w stosunku do lakierów wcześniej wykorzystywanych przy zachowaniu tych samych barw.

-Komorę lakierniczą

Lakiernictwo samochodowe gwarantujące najwyższy poziom usług lakierniczych i przestrzegające wszystkich rygorystycznych norm unijnych dotyczących ochrony środowiska w Katowicach to rzadkość. My wychodzimy przed szereg.

-Pomieszczenie przygotowań przedlakierniczych

Nasz zakład posiada dwa stanowiska do przygotowania samochodu przed lakierowaniem. Dzięki temu prace lakiernicze wykonywane u nas zajmują mniej czasu niż u konkurencji.

Znalezienie zaufanego lakiernika samochodowego to duży problem. Ale już nie Twój!. Odwiedź nas i przekonaj się, że lakiernik z BLPD Serwis to najwyższy standard usług.

Dogodna lokalizacja naszego zakładu

Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Katowic-Szopienic w bliskiej odległości od wjazdu na DTŚ.Dojazd z centrów miast takich jak Katowice, Sosnowiec i Mysłowic w sprzyjających warunkach może trwać mniej niż 10 min samochodem (oraz pociągiem). Sprawdź w zakładce Dojazd/Kontakt

Pamiętaj o kompleksowość usług świadczonych w naszym zakładzie – odwiedź nas i nie martw się niczym więcej

Przy naprawach lakierniczych zwykle nie ma konieczności wykonywania prac mechanicznych, diagnostyki komputerowej czy wulkanizacji. Ale czy nie lepiej te wszystkie drobiazgi przeprowadzić w jednym miejscu i oszczędzać? Będziesz potrzebował samochód zastępczy? Nie ma problemu.

TO WSZYSTKO ZNAJDZIESZ U NAS POD JEDNYM DACHEM

POKAŻ MAPĘ

Copyrights © blpd.eu 2014. Realizacja: CALM Group