Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana przez nasz serwis. Prosimy o dokonanie jej aktualizacji.

BLPD Serwis Katowice BLPD

UKŁADY WYDECHOWE

Problemy z układami wydechowymi w samochodach. Jeżeli przydarzyła Ci się przynajmniej jedna z poniższych sytuacji przeczytaj ten artykuł do końca i skontaktuj się z nami.


– zbyt głośna praca samochodu

może być spowodowana usterką układu wydechowego w formie pęknięcia, dziury, korozji lub rozłączenia elementów

– stukanie pod podłogą

jednym z powodów tego zjawiska może być zużycie materiałów odpowiedzialnych za prawidłowe przymocowanie układu wydechowego

– zapach spalin w samochodzie

może być spowodowany rozszczelnieniem lub uszkodzeniem mechanicznym układu wydechowego

Negatywne skutki wpływu spalin samochodowych na organizm ludzki nie trzeba opisywać w tym miejscu. Jeżeli podejrzewasz, że z układem wydechowym Twojego samochodu może być coś nie tak. Nie ryzykuj zdrowia swojej rodziny, odwiedź nas. Ryzykujesz wiele, a poświęcają 10 min na wizytę będziesz mógł spać spokojniej.

Pamiętaj, że Twój samochód jest jak „łańcuch”, jest tyle wart pod względem bezpieczeństwa ile jego najsłabsze ogniwo. Nie pozwól aby układy wydechowe Twoich samochodów, rodziny stwarzały zagrożenie.

Dogodna lokalizacja naszego zakładu

Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Katowic-Szopienic w bliskiej odległości od wjazdu na DTŚ. Dojazd z centrów miast takich jak Katowice, Sosnowiec i Mysłowic w sprzyjających warunkach może trwać mniej niż 10 min samochodem (oraz pociągiem). Sprawdź w zakładce Dojazd/Kontakt

Pamiętaj o kompleksowość usług świadczonych w naszym zakładzie – odwiedź nas
i nie martw się niczym więcej

Jeżeli podczas wizyty okaże się, że problem nie pochodzi od układu wydechowego przeprowadzimy diagnostykę komputerową aby znaleźć inne źródło problemu.

TO WSZYSTKO ZNAJDZIESZ U NAS POD JEDNYM DACHEM

POKAŻ MAPĘ

Copyrights © blpd.eu 2014. Realizacja: CALM Group